Originálne poľovné zbrane

Zdobí už vašu poľovnú výbavu či poľovnícku zbierku skutočný originál poľovnej zbrane? Že nie? Pomôžeme vám to čo najrýchlejšie napraviť.

Vyberte si z nášho portfólia unikátnych poľovných zbraní tú vašu. Radi vám ju vyrobíme na mieru a doladíme podľa vašich predstáv.

Prvotriedne materiály vyberané z najlepších zdrojov sú len začiatkom vysokej úrovne našich loveckých unikátov. Oceľ svojimi vlastnosťami optimálna pre výrobu zbraní a drevo z tureckého, kaukazkého ale aj slovenského orecha tvoria pevný základ, ku ktorému pridávame najvyššiu hodnotu vo forme ručnej práce s dôrazom na každý detail.

Prepracované mechanizmy a najvhodnejší kaliber ako veľké výpovedné hodnoty charakteru poľovnej zbrane v žiadnom prípade nenechávame na náhodu. A nakoľko poľovačka je vaša vášeň, estetická stránka vašej poľovnej zbrane je pre nás rovnako dôležitá. Majstrovské rytiny z dielne skutočných ryteckých špecialistov dodávajú našim dielam špičkovú úroveň. A ich skrytý význam je vaším dlhovekým tajomstvom.

Všetky poľovné zbrane z dielne D&J Urminský sú certifikované Úradnou skúšobňou zbraní a streliva SKTC-112 Lieskovec, ktorá je v postavení národnej skúšobne Slovenskej republiky.

Spoločnosť D&J Urminský je držiteľom zbrojárskej licencie, ktorá ju oprávňuje vykonávať výrobu zbraní v povolenom rozsahu.

Užívajte si výhody (prelink na výhody), ktoré vám ponúkame a pozdvihnite vaše lovecké zážitky na vyššiu priečku. Jedinečné poľovné zbrane ručnej výroby posunú vaše hobby o stupienok vyššie.